4°C

N/A

pano1

"Буковиця": гірськолижний курорт в Карпатах

Гірськолижний комплекс «Буковиця» - один з найновіших гірськолижних комплексів України. Та попри те, що свою роботу ми розпочали лише на початку 2016 року, нам вже є чим здивувати наших відвідувачів.

Почнемо з того, що гірськолижний спорт у Бориславі має багато гарних традицій та вагомих здобутків. Свого часу на наших теренах виховувалися призери і переможці республіканських та всесоюзних змагань. Тож маємо найважливіше – високопрофесійних фахівців гірськолижного спорту, котрі готові ділитися своїми вміннями, навиками та досвідом.

Ще однією перевагою ГК«Буковиця» є те, що наш новостворений комплекс користується найсучаснішими та обов'язково сертифікованими за міжнародними стандартами обладнанням та технічними спорудами. В такий спосіб ми забезпечуємо нашим відвідувачам комфортні та безпечні умови для занять гірськолижним спортом і для цікавого, активного відпочинку.

У нашому комплексі вже повноцінно працюють дві якісні гірськолижні траси, довжиною 1000 метрів - траса №1 та 900 метрів - траса №2. На схилах «Буковиці» розташовано два витяги: Doppelmayr, Multilift. Найновіше обладнання використовуємо і для осніження та формування профілю трас. Система осніження гірськолижного комплексу «Буковиця» - це снігові гармати – SMI, насоси - Caprari, труби - Alvenius, машини для ущільнення снігу (ратрак) – Prinoth. Навіть про якість гірськолижного спорядження, яке ми надаємо у прокат, намагаємось дбати особливо ретельно. У пункті прокату спорядження ГК «Буковиця» для відвідувачів пропонуємо більше 300 комплектів лиж та сноубордів від провідних виробників світу. До речі, підібрати найбільш зручне та безпечне обладнання для кожного відвідувача, з урахуванням його антропометрії, індивідуальних навиків та побажань, компетентно допоможуть наші спеціалісти.

Колектив гірськолижного комплексу «Буковиця» націлений на роботу з різними категоріями відвідувачів. Ми готові допомогти стати на лижі чи сноуборд маленьким дітям і початківцям, удосконалювати навики шанувальників гірськолижного спорту та готувати спортсменів-аматорів до участі в змаганнях. Саме для ефективної реалізації всіх цих завдань на базі нашого комплексу функціонують гірськолижна школа та спортивний клуб «Бориславська сніжинка».

Ставимо перед собою і ще одне стратегічне завдання. Воно зумовлене географічним розташуванням гірськолижного комплексу «Буковиця». Це – формування і розвиток туристичного кластеру регіону. Наш комплекс розташований між двома курортами – Трускавець та Східниця, у мальовничій Львівській області, яка щорічно приймає понад 2 мільйони туристів. Зовсім неподалік від «Буковиці» одразу кілька великих населених пунктів, цікавих для мандрівників: Трускавець – 4.8 км, Дрогобич – 16.2 км, Східниця – 17.8 км, Самбір – 40 км, Стрий – 40.1 км. А отже до послуг наших відвідувачів і зручне авіа- та залізничне сполучення. Так найближчий залізничний вокзал зовсім поруч – у місті Трускавець, а найближчий аеропорт – у Львові. З огляду на все це, яскравим святом для наших відвідувачів буде не тільки відпочинок безпосередньо у ГК «Буковиця», але й комфортна і цікава мандрівка теренами нашого прекрасного Підкарпаття.

Поділимося з Вами і невеличкою таємницею: зупинятися на досягнутому ми не збираємось. Новий гірськолижний комплекс «Буковиця» активно розвивається, і ми зможемо приємно вразити і тих, хто ще не був у нас в гостях, і постійних наших відвідувачів. Зараз інтенсивно працюємо над розвитком та удосконаленням інфраструктури, створенням об'єктів для задоволення різноманітних інтересів та потреб наших гостей. Ставимо перед собою завдання – зробити гірськолижний комплекс «Буковиця» всесезонним та приймати відвідувачі впродовж усього року! Тож ласкаво просимо на гарний відпочинок у ГК «Буковиця»!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: