10°C

N/A

panoprokat

Ski-сервіс

ПослугаЦІНА
Повний сервіс (заплавка ковзаючої поверхні, канти, воскування) -
Шліфування та відновлення ковзаючої поверхні -
Заточення кантів лиж -
Заточення кантів сновборда -
Встановлення лижних кріплень -
Встановлення сновбордичних кріплень -
Гаряче воскування парафіном -
Регулювання кріплень -

Буковиця: Ski-сервіс в Карпатах

    Відвідувачам нашого комплексу ми пропонуємо якісне обслуговування гірськолижного спорядження. Завдяки сучасному обладнанню це не займає багато часу, відповідає всім сучасним вимогам та стандартам. Приємним сюрпризом для наших клієнтів будуть доступні та диференційовані ціни на гірськолижний сервіс. Ціна формується з урахуванням обсягу робіт, тобто Ви можете замовити як комплексне обслуговування ваших лиж та сновбордів, так і обслуговування, заміну чи регулювання окремих елементів.

Навіщо потрібен Ski-сервіс?

     У лижників-початківців та сноубордистів-початківців може виникнути запитання: «А навіщо потрібен сервіс гірськолижного спорядження (або коротко - ski-сервіс)?». Відповідь досить проста: для підтримки спорядження в належному стані, для профілактики ушкоджень, для досягнення кращих ходових характеристик, а іноді - й усунення дрібних неполадок та дефектів. Складність цієї процедури в тому, що якісно обробити ковзаючі поверхні парафіном (спеціалізованим, з урахуванням погодних факторів) досить важко в домашніх умовах, для якісної заточки канта необхідні спеціальні лещата, а для обробки поверхні, що ковзає, - спеціальне обладнання. І це - тільки початок. Окрім цього, є ціла низка вузькоспеціалізованих засобів для роботи з лижами та сноубордами, і їх неможливо замінити ніяким приладдям домашнього побуту. Також, у випадку самостійного ремонту спорядження, ризик пошкодити  його та зробити непридатним для катання надто високий.

Буковиця чекає на гостей!

     Довіривши обслуговування професіоналам, Ви не тільки заощадите час та кошти, а й гарантовано отримаєте якісний результат. Ми пропонуємо доступну вартість Ski-сервісу. Завдяки кваліфікованим фахівцям і новітньому обладнанню Ви зможете досягти кращих ходових характеристик та вберегти ваше спорядження від пошкоджень. Приїжджайте в Карпати для повноцінного активного відпочинку та ремонтуйте спорядження у нашому сервісі.

Сервіс гірськолижного спорядження проводиться на найсучасніших верстатах провідних світових виробників, які гарантують найвищу якість та проводять повний цикл сервісу лижта сновбордів. Наші майстри забеспечать надійне обслуговування вашого спорядження, яке принесе масу незабутніх моментів при катанні.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: