1°C

N/A

panoshkola

Гірськолижна школа

Індивідуальні заняття

Кількість годин 

Ціна(за одну особу)

1 година   - грн
2 години   - грн
Кожна наступна година   - грн

Мала група (від 2 до 3 людей)

Кількість годин 

Ціна(за одну особу)

1 година   - грн
2 години   - грн
Кожна наступна година   - грн

Велика група (від 4 до 8 людей)

Кількість годин Ціна(за одну особу)
1 година   - грн
2 години   - грн
кожна наступна година   - грн

тел. 073 402-48-84

тел. 073 037-68-29

 

Буковиця: гірськолижна школа в Карпатах. 

Активний гірський відпочинок - це спосіб цікаво і з користю для здоров'я провести свята чи відпустку. Такий відпочинок набуває дедалі більшої популярності в Україні. Незабутні краєвиди, свіже гірське повітря та стрімкий спуск по трасі на лижах чи сновборді, чекають відвідувачів комплексу "Буковиця".
На базі гірськолижного комплексу для тих, хто тільки знайомлюється з зимовими видами спорту чи має намір покращити свої навички, діє гірськолижна школа. Ми допоможемо зробити ваш відпочинок яскравим, захоплюючим, а головне - безпечним.

Особливості та ціни гірськолижної школи

Для відвідувачів нашого гірськолижного комплексу ми розробили гнучку систему навчання. Фактично кожен відвідувач може самостійно обрати форму, групу, графік та інтенсивність занять. Умовно їх можна розділити на три категорії:

Діти. Ця категорія учнів вимагає особливої уваги під час проведення занять. Вашою дитиною буде опікуватись інструктор з гірських лиж, котрий обов'язково має досвід роботи з дітьми та багаторічний стаж інструкторської діяльності. Дитячі групи формуються за віком і рівнем підготовки дитини. До занять на лижах та сновборді особи цієї вікової категорії допускаються тільки в захисних шоломах.

Початківці. Ми допоможемо Вам зробити перші кроки в катанні на гірських лижах та сновборді. Ви можете обирати як індивідуальні, так і групові заняття. До занять в групах з трьох і більше осіб допускаються учні, що володіють базовими навичками (вміють користуватися витягом, зупинятися, повертати).

Досвідчені лижники, що бажають поліпшити свої навички. Ми допоможемо Вам підвищити рівень катання, вдосконалити техніку і пропонуємо заняття на трасі слалом-гігант та підготовку до участі в змаганнях серед аматорів.

Ми завжди дбаємо про наших відвідувачів та турбуємось про їхнє задоволення. Докладемо всіх зусиль для того, щоб Ви каталися красиво, безпечно, і отримували від цього якнайбільше позивних вражень. Гори Карпати та гірськолижний комплекс "Буковиця" чекають Вас!

  Правила отримання дозволу на навчання

До занять в групі з трьох і більше осіб допускаються учні, які вміють користуватися витягом, повертати і зупинятись у вказаному місці.
Заняття починається в зручний для Вас час.
У вартість заняття входить вартість користування витягом на час проведення заняття.
Під час заняття забезпечується першочергова посадка на витяг.
Діти до шістнадцати років допускаються до занять тільки в захистному шоломі

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: