27°C

N/A

panoshkola

Гірськолижна школа

Тривалість заняття Індивідуальні заняття, грн.Міні-група 2-3,
з особи, грн.
Група 4-8,
з особи, грн.
1 година

 400 грн
(для дітей до 9 років - 350 грн)

300 грн 250 грн
2 години  650 грн 550 грн 400 грн
Кожна наступна година  250 грн 200 грн 150 грн

Вартість заняття в гривнях на одну особу.

тел. 073 037-68-29

 

Буковиця: гірськолижна школа в Карпатах. 

Активний гірський відпочинок - це спосіб цікаво та з користю для здоров'я провести свята чи відпустку. Такий відпочинок набуває дедалі більшої популярності в Україні. Незабутні краєвиди, свіже гірське повітря та стрімкий спуск по трасі на лижах чи сноуборді, чекають відвідувачів комплексу "Буковиця".
На базі гірськолижного комплексу для тих, хто тільки ознайомлюється з зимовими видами спорту чи має намір покращити свої навики, діє гірськолижна школа. Ми допоможемо зробити ваш відпочинок яскравим, захоплюючим, а головне - безпечним.

Особливості та вартість навчання в гірськолижній школі

Для відвідувачів нашого гірськолижного комплексу ми розробили гнучку систему навчання. Фактично кожен відвідувач може самостійно обрати форму, групу, графік та інтенсивність занять. Умовно всіх наших клієнтів можна розділити на три категорії:

Діти. Ця категорія учнів вимагає особливої уваги під час проведення занять. Вашою дитиною буде опікуватись інструктор з гірських лиж, котрий обов'язково має досвід роботи з дітьми та багаторічний стаж інструкторської діяльності. Дитячі групи формуються за віком і рівнем підготовки дитини. До занять на лижах та сноуборді особи цієї вікової категорії допускаються тільки в захисних шоломах.

Початківці. Ми допоможемо Вам зробити перші кроки в катанні на гірських лижах та сноуборді. Ви можете обирати як індивідуальні, так і групові заняття. До занять в групах з трьох і більше осіб допускаються учні, що володіють базовими навичками (вміють користуватися витягом, зупинятися, повертати).

Досвідчені лижники, що бажають поліпшити свої навики. Ми допоможемо Вам підвищити рівень катання, вдосконалити техніку і пропонуємо заняття на трасі слалом-гігант та підготовку до участі в змаганнях серед аматорів.

Ми завжди дбаємо про наших відвідувачів та турбуємось про їхнє задоволення. Докладемо всіх зусиль для того, щоб Ви каталися красиво, безпечно і отримували від цього якнайбільше позивних вражень. Гори Карпати та гірськолижний комплекс "Буковиця" чекають Вас!

  Правила отримання дозволу на навчання

До занять в групі з трьох і більше осіб допускаються учні, які вміють користуватися витягом, повертати і зупинятись у вказаному місці.
Заняття починається в зручний для Вас час.
У вартість заняття входить вартість користування витягом на час проведення заняття.
Під час заняття забезпечується першочергова посадка на витяг.
Діти, віком до шістнадцяти років, допускаються до занять тільки в захисному шоломі.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: