27°C

N/A

panoprokat

Оренда спорядження

ПослугаЦіна
ДорослийПільговий
Лижний комплект (лижі, черевики, палки) 200 грн 150 грн
 * Лижі 100 грн 80 грн
 * Гірськолижні черевики 120 грн 90 грн
 * Палки 40 грн 40 грн
Сноубордичний комплект (сноуборд, черевики) 200 грн 150 грн
 * Сноуборд 100 грн 80 грн
 * Сноубордичні черевики 120 грн 90 грн
Шолом 60 грн 40 грн

Буковиця: Прокат гірськолижного спорядження

Гірськолижний курорт "Буковиця" пропонує відвідувачам повноцінний, активний та насичений відпочинок неподалік від курортів Трускавця та Східниці. Карпати зустрінуть гостей неймовірними гірськими краєвидами, а відпочинок у нашому комплексі подарує незабутні враження усій родині, лижникам та сноубордистам з високим рівнем катання, і тим, хто ще зовсім не вміє кататися. Для наших гостей завжди відкритий прокат гірськолижного спорядження. Ми пропонуємо нашим відвідувачам вигідні ціни на лижне спорядження в Карпатах, багато радості та веселощів, можливість добре відпочити й ознайомитися з зимовими видами спорту. Орендуючи спорядження у нашому прокаті, клієнт отримає додаткові бонуси на абонемент. Наші консультанти вправно допоможуть підібрати все необхідне спорядження, індивідуально для кожної людини, а це забезпечить правильне, приємне, і головне - безпечне катання на гірськолижних схилах.

Асортимент та вартість прокату гірськолижного спорядження.

У ГК "Буковиця" гості можуть орендувати як цілий комплект, так і окремі елементи спорядження. У нашому асортименті представлено:

Лижі від відомих світових виробників (Atomic, Dynastar, Fisher, Elan, Head, Nordica, Rossignol, Salomon, Scott) для людей усіх вікових категорій, різних ваги та зросту.
Сноуборди різних моделей для любителів та досвідчених сноубордистів будь-якого зросту (у тому числі - для високих людей зі зростом вище, ніж 190 см) від виробників: Salomon, Head, Burton, Flow, Ride та інших компаній.
Гірськолижні палки, представлені компаніями Leki, Master, Scott, Rossignol, можуть комплектуватися з лижами того ж виробника або використовуватись окремо.
Шоломи від компаній Briko, Red, Rossignol, Carrera, які надійно захистять Вас від можливих травм.

*Ви можете орендувати все необхідне у нас у будь-який час, терміном на один день.
*Провести заміну взятого в оренду спорядження, можна впродовж першої години користування, за наявності чека. У випадку, якщо цей термін минув, а клієнт виявив бажання замінити інвентар, то для отримання нового комплекту, йому доведеться оплатити повну вартість нового отриманого спорядження.

Детальніше ознайомитись з правилами прокату спорядження Ви можете за посиланням:

Правила отримання гірськолижного спорядження на прокат та вимоги до користувачів

 

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: