1°C

N/A

panoprokat

Ціни на абонементи

  

Вартість за один підйом

Тарифи Ціна
Doppelmayr (700м)   20  
Multilift (200м)    10  

Оберіть найкращий тариф!

ТарифиВартістьЗнижка
Пакет "Супер" - грн - -    -%
Пакет "Преміум" - грн - - -%
Пакет "Бізнес" - грн - -   -%
Пакет "Стандарт" - грн - -   -%
Без урахування знижки - грн - -   -
     

Буковиця: Абонемент на гірськолижні підйомники

Гірськолижний комплекс "Буковиця" запрошує всіх прихильників активного відпочинку в мальовничий гірський район Карпат. Для зручності та комфорту відвідувачів нашого комплексу діє система електронних грошей «Bukcoin». Нею можна скористатись для придбання абонементів та одержання знижок. Всі розрахунки проводяться за допомогою єдиної пластикової картки відвідувача, яку можна придбати в касах нашого комплексу. Це дасть Вам можливість уникнути необхідності носити з собою готівку під час спусків та підйомів.

Ціна підйомника на гірськолижному курорті

У гірськолижному комплексі "Буковиця" є три витяги. Наші траси підійдуть як для початківців, так і для досвідчених лижників та сноубордистів. Система гнучкої ціни на абонементи, на основі електронної оплати «Bukcoin», дозволяє клієнтам самостійно скласти програму спусків та вільно користуватися всіма витягами комплексу за допомогою однієї картки.

Для користувачів абонентської картки передбачено спеціальні знижки у разі придбання певного «пакету». Розмір знижки - від 50 до 25 відсотків, залежно від обраного Вами тарифного пакету. В такий спосіб Ви самостійно можете обрати для себе найвигідніший тариф та економити на підйомах. Застава за абонемент  становить 20 грн., і її повертають після повернення картки в касу.

Як працює Bukcoin?

Пропонуючи доступні ціни на підйомники в Карпатах, ГК "Буковиця" забезпечує для клієнтів зручну систему оплати. У нашому комплексі всі відвідувачі можуть придбати спеціальну картку, за допомогою якої проводиться оплата за користування витягами. Поповнити таку картку можна в будь-який момент. Термін дії картки - необмежений, після закінчення відпустки невикористані електронні кошти на картці залишаються та можуть бути використані впродовж наступних сезонів. У разі втрати такої картки або її пошкодження необхідно одразу звернутися до адміністрації, щоб скористатися вашою карткою не змогли сторонні особи. Кошти, внесені на абонемент, автоматично стають електронними і поверненню не підлягають.

Карпати чекають Вас на вихідні та свята!

Правила користування абонементом

УВАГА!

* Діти до 5 років, під доглядом батьків проходять через турнікети безкоштовно!
* Діти, віком від 6 до 12 років, пенсіонери, люди з особливими потребами, а також учасники бойових дій можуть користуватися пільгами тільки за наявності документа, який підтверджує їх приналежність до пільгової категорії.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: