4°C

N/A

pano1

Засідання комітету Верховної Ради України та Сейму Республіка Польща

zasid2 21-23 травня 2016 року було проведено двостороннє виїзне засідання за участю комітету Верховної Ради України, а також комісії Сейму Республіки Польща та деяких окремих представників місцевого бізнесу.

 На засіданні було розглянуто велику кількість не просто важливих, але й необхідних питань для успішного розвитку нашого туристично-привабливого регіону. Особливо важливим фактором є економічний розвиток туризму, виділення коштів на фінансування проектів найсучаснішого характеру та отримання довгострокових кредитів з невисокими відсотками для побудови привабливих об'єктів туристичної інфраструктури. Не залишися без уваги й такі питання, як розвиток місцевої дорожньої інфраструктури в напрямку популярних туристичних об'єктів, та надання лісам, які розташовані навколо Трускавця, статусу Національного природного парку.

 Гірськолижний комплекс "Буковиця" також був представлений серед офіційних партнерів конференції. Учасникам конференції було презентовано відеоролик, де були представлені здобутки та чіткий пріоритетний план розвитку, з метою реалізації протягом наступних років, який передбачає розвиток не лише зимової інфраструктури, але й літньої.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: