6°C

N/A

pano1

Засідання комітету Верховної Ради України та Сейму Республіка Польща

zasid2  21-23 травня 2016 року відбулось двостороннє виїзне засідання комітету Верховної ради України і комісії Сейму Республіки Польща, за участі окремих представників місцевого бізнесу.

 На засіданні розглянули велику кількість не просто важливих, але й вкрай необхідних питань для успішного розвитку нашого туристично-привабливого регіону. Особливо важливими факторами є економічний розвиток туризму, виділення коштів на фінансування проектів найсучаснішого характеру та отримання довгострокових кредитів з невисокими відсотками для побудови привабливих об'єктів туристичної інфраструктури. Не залишилися без уваги й такі питання, як розвиток місцевої дорожньої інфраструктури в напрямку популярних туристичних об'єктів та надання лісам, які розташовані навколо Трускавця, статусу Національного природного парку.

 Гірськолижний комплекс "Буковиця" також був серед офіційних партнерів конференції. У рамках конференції ми презентували відеоролик, в якому продемонстрували наші здобутки та окреслили чіткий пріоритетний план розвитку на наступні роки, який передбачає розвиток не лише зимової, але й літньої інфраструктури.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: