4°C

N/A

pano1

Відкриття гірськолижного комплексу "Буковиця"

open

 5 січня 2016 року відбулось довгоочікуване відкриття гірськолижного комплексу «Буковиця». Офіційна частина цієї церемонії за доброю традицією, що є в нашому регіоні, розпочалася з богослужіння. Священики освятили витяги та приміщення нашого комплексу. Після цього слово надали поважним гостям, серед яких були і міські голови трьох найближчих міст, а саме: Борислава, Трускавця, Дрогобича. А далі зробили найголовніше - урочисто перерізали червону стрічку. Гірськолижний комплекс «Буковиця» відкрито!

 Усі відвідувачі, що завітали на урочисте відкриття нашого гірськолижного комплексу, того ж дня мали можливість випробувати схили трас ГК «Буковиця». Ті, хто не мав спорядження з собою, могли орендувати усе необхідне у пункті прокату, який функціонує на базі комплексу. Користування витягами в день відкриття було безкоштовним, тому кожен відвідувач міг вільно пройти крізь турнікети. Також з нагоди відкриття для усіх гостей організували святкове частування.

 Ми були приємно здивовані тим, що вже у перший день роботи нашого комплексу до нас завітало так багато відвідувачів. Дуже дякуємо кожному з них і щиро радіємо, що гірськолижний спорт потрібен людям. Тож гірськолижний комплекс «Буковиця» запрошує гостей та шанувальників лижного спорту!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: