4°C

N/A

pano1

Сезон 2017-2018 закритий!!!

close2018ua Друзі!

 Гірськолижний сезон 2017-2018 року закрито!!! Протягом усього сезону ми робили усе можливе, щоб Ви отримували максимальне задоволення від активного відпочинку на схилах нашого комплексу та почувалися у нас комфортно, а головне – безпечно!

 Для нас цей сезон видався насиченим великою кількістю подій. У цьому році вперше в Україні проводився міжнародний дитячий гірськолижний турнір «BUKOVYTSIA OPEN 2018» під егідою FIS, в якому взяли участь спортсмени з Литви, Латвії, Білорусі, Польщі та України. Схили ГК « Буковиця» також прийняли головні сноубордичні змагання країни, де зокрема стартували учасники Олімпійських Ігор, а з 26 по 27 лютого гірськолижний комплекс «Буковиця» приймав Етап Кубка України з гірських лиж. Особливо приємно, що в цьому році на «Буковиці» вперше пройшов розважальний фестиваль "Spring Pool", де усі охочі могли позмагатись у стрибках з трампліну та ковзанню по воді в штучному басейні. Сам фестиваль пройшов в фановому настрої, а планується проводити його щорічно.

 Ми вдячні Вам за те, що цього року Ви обрали для катання саме наші гірськолижні схили. Впродовж сезону ми отримували як позитивні, так і негативні відгуки та завжди реагували на слушні зауваження, щоб якість відпочинку гірськолижників з кожним роком ставала більш високого рівня! Головною метою в міжсезоння для нас стане зведення чотирьохкрісельного витягу. Тож зустрінемось у наступному 2018-2019 сезоні!

 

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: