4°C

N/A

pano1

Сезон 2016-2017 на схилах ГК «Буковиця» офіційно закритий.

sezon2016-17

 Друзі!

 От і закінчився гірськолижний сезон 2016-2017 року. Фактично це був перший повноцінний календарний сезон з дати нашого офіційного відкриття. Ми робили усе від нас можливе, щоб Ви отримували максимальне задоволення та комфорт від активного відпочинку на схилах нашого комплексу!

 Для нас цей сезон був сповнений великої кількості позитивних емоцій та подій! Саме в цьому році на схилах нашого комплексу було проведено міжнародний дитячий гірськолижний турнір «BUKOVYTSIA OPEN 2017», в якому прийняли участь дев'яносто двоє юних спортсменів з Словаччини, Польщі та України. Також з 24 по 27 лютого гірськолижний комплекс «Буковиця» прийняв Етап Кубка України з гірських лиж, в якому приймали участь кращі гірськолижники нашої країни. Особливо приємно, що саме на наших схилах проводились змагання Всеукраїнського рівня, перші старти на теренах Львівської області після довготривалої перерви.

 Ми горді та вдячні, що в цьому році Ви обрали саме наш гірськолижний комплекс, кожен з наших відвідувачів став частиною ГК «Буковиця». Тож зустрінемось у наступному сезоні 2017-2018, а ми й надалі будемо розвиватись та удосконалюватись, щоб Ваш відпочинок став ще більш яскравішим та незабутнім!!!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: