6°C

N/A

pano1

Сезон 2016-2017 на схилах ГК «Буковиця» офіційно закритий.

sezon2016-17

 Друзі!

 От і закінчився гірськолижний сезон 2016-2017 року. Фактично це був перший повноцінний календарний сезон з часу нашого офіційного відкриття. Ми робили усе можливе, щоб Ви отримували максимальне задоволення від активного відпочинку на схилах нашого комплексу та почувалися у нас комфортно!

 Для нас цей сезон видався щедрим на велику кількість позитивних емоцій та на гарні події! Саме цього року на схилах нашого комплексу відбувся міжнародний дитячий гірськолижний турнір «BUKOVYTSIA OPEN 2017», в якому взяли участь дев'яносто два юні спортсмени з Словаччини, Польщі та України. Також з 24 по 27 лютого гірськолижний комплекс «Буковиця» приймав Етап Кубка України з гірських лиж, в якому брали участь кращі гірськолижники нашої держави. Особливо приємно, що саме на наших схилах відбувались змагання Всеукраїнського рівня. Це були перші старти на теренах Львівської області після довготривалої перерви.

 Ми горді за себе та вдячні Вам за те, що цього року Ви обрали саме наш гірськолижний комплекс. Кожен наш відвідувач став частиною ГК «Буковиця». Тож зустрінемось у наступному сезоні 2017-2018! А ми тим часом й надалі будемо розвиватись та удосконалюватись, щоб Ваш відпочинок став ще яскравішим і направду незабутнім!!!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: