4°C

N/A

pano1

ГК "Буковиця" нагороджений премією "Гордість Трускавця 2016".

gordist 21 січня 2017 року відбулось нагородження першої премії "Гордість Трускавця 2016". Цього року її започаткувала громадська організація "Європейська інтеграція України", щоб відзначити тих людей, які приклали багато зусиль для прославлення нашого краю на всеукраїнському та міжнародному рівнях. З нагоди цього дійства до Трускавця приїхало дуже багато поважних гостей - це керівництво району, керівництво області, депутати верховної ради та ін.

 Одним із номінантів цієї престижної нагороди "Гордість Трускавця 2016" став гірськолижний комплекс "Буковиця", та був нагороджений в номінації "Найкращий заміський спортивно-відпочинковий комплекс року".

 Вручили пам'ятну відзнаку директору гірськолижного комплексу "Буковиця" Мицак Світлані Юріївній, яка в свою чергу подякувала за нагороду та висловила свої думки щодо розвитку гірськолижного спорту в нашому краю, про діток, які навчаються у спортивному клубі "Бориславська сніжинка" та гостей і відпочивальників з Трускавця та Східниці, які після лікувальних процедур приїжджають у наш комплекс, щоб зарядитись енергією і позитивом.

 Ця нагорода стала для гірськолижного комплексу "Буковиця" неочікуваною, а тому цінною та дуже приємною. В майбутньому ми й надалі докладатимемо чимало зусиль для розвитку нашого комплексу та популяризації рідного краю в Україні та за її межами. Щиро дякуємо за цю довіру та визнання!

gordist2

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: