6°C

N/A

pano1

ГК "Буковиця" нагороджений премією "Гордість Трускавця 2016".

gordist  21 січня 2017 року вперше відбулось нагородження премією "Гордість Трускавця". Її започаткувала громадська організація "Європейська інтеграція України", щоб відзначити тих людей, які доклали багато зусиль для популяризації нашого краю на всеукраїнському та міжнародному рівнях. З нагоди цього дійства до Трускавця приїхало дуже багато поважних гостей - це керівництво району та області, депутати Верховної ради та багато інших важливих персон.

 Одним із номінантів цієї престижної премії "Гордість Трускавця 2016" став гірськолижний комплекс "Буковиця". Нас нагороджено в номінації "Найкращий заміський спортивно-відпочинковий комплекс року".

 Пам'ятну відзнаку отримувала директор гірськолижного комплексу "Буковиця" Мицак Світлана Юріївна. Під час церемонії вона подякувала за нагороду та висловила свої думки щодо розвитку гірськолижного спорту у нашому регіоні, щодо здобутків та перспектив діточок, які навчаються у спортивному клубі "Бориславська сніжинка", та щодо організації дозвілля для гостей і відпочивальників з Трускавця та Східниці, які після лікувальних процедур приїжджають у наш комплекс, щоб зарядитись доброю енергією і позитивом.

 Ця нагорода стала для гірськолижного комплексу "Буковиця" неочікуваною, а тому цінною та дуже приємною. Ми й надалі докладатимемо всіх зусиль для розвитку нашого комплексу та популяризації рідного краю в Україні і за її межами. Щиро дякуємо за цю довіру та визнання!

gordist2

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: