6°C

N/A

pano1

Cпортивний клуб «Бориславська сніжинка»

snej  На базі гірськолижного комплексу «Буковиця» відкрито спортивний клуб «Бориславська сніжинка». По своїй суті – це гірськолижна школа для юних шанувальників цього престижного та вражаючого виду спорту.

 У СК «Бориславська сніжинка» з маленькими лижниками працюють талановиті тренери, що мають досвід роботи з дітьми, знають, як працювати з малечою і в фізичному, і у психологічному плані. Групи для занять юних гірськолижників формуються з урахуванням віку та індивідуальних навиків дітей, а заняття проводяться у зручний час. Кращі юні гірськолижники, які будуть демонструвати високі результати у процесі навчання, матимуть змогу брати участь у дитячих та юнацьких змаганнях різного рівня, і в такий спосіб здобути не тільки нові навики катання на гірських лижах, але й відчути напругу боротьби та смак перемог.

 Попри те, що відкриття спортивного клубу «Бориславська сніжинка» на базі гірськолижного комплексу «Буковиця» відбулося нещодавно, добрих традицій та прогресивних напрацювань у цього клубу є чимало. Адже «Бориславська сніжинка» у нашому місті вже працювала, кілька десятиліть тому. Вихованці тієї школи свого часу демонстрували високі результати та здобували перемоги на найпрестижніших змаганнях з гірськолижного спорту республіканського та всесоюзного рівня. В такий спосіб відкриття спортивного клубу «Бориславська сніжинка» на базі ГК «Буковиця» є радше відновленням доброї слави дитячого та юнацького гірськолижного спорту нашого регіону.

 Ми запрошуємо талановитих юних гірськолижників до занять! Спортивний клуб «Бориславська сніжинка» готовий виховати нових чемпіонів!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: