6°C

N/A

pano1

Впровадження денних абонементів

SkiPass2 Шановні відвідувачі!

 У зв'язку з отриманням низки критичних коментарів у соцмережах та порталі SNIG.info щодо ціноутворення на послуги ГК "Буковиця" адміністрація комплексу хоче надати змістовне обґрунтування підвищення цін.

 Слід зауважити, що минулого сезону наш гірськолижний комплекс єдиний в Україні не підвищував тарифи на катання (лише було переглянуто бонусну програму).

 На ціноутворення такого типу зимового відпочинку впливають безліч чинників, основними з яких є:
- Вартість електроенергії, яка за останні два роки помітно зросла, оскільки снігові гармати не працюють з повітря та вартість штучного снігу в умовах теплих зим зростає в рази;
- Девальвація гривні. Усе обладнання, яке використовує ГК «Буковиця» закуповується в Європі (снігові гармати, ратраки, витяг). Також вже куплено та привезено новий крісельний витяг, який в силу технічних проблем було неможливо закінчити встановлювати до початку сезону 2017/18 років (ми зробимо все можливе, щоб до початку наступного року крісельний витяг функціонував).

 Адміністрація ГК «Буковиця» протягом круглого року плідно працює над покращенням інфраструктури та намагається розвивати наймолодший в Україні гірськолижний комплекс. Цього року побудовано громадські туалети, запускається бістро з теплим приміщенням, оновлено прокатне обладнання, куплено обладнання для підготовки лиж та сноубордів, що дало змогу професійно підготувати прокатне обладнання до сезону.

 Ми, в свою чергу, розуміємо, що підвищення цін завжди несе за собою супротив клієнтів та шквал критичних коментарів і готові йти на зустріч відвідувачам, які вважають, що в міру своїх здібностей можуть за один день накатувати 20-25 спусків (хоча досвід минулих двох сезонів показує, що в основному одна людина робить 8-10 спусків за день катання). Тому з цього сезону на ГК «Буковиця» додатково вводяться абонементи на день 400,00 грн., та пів дня (з відкриття до 13.00 та після 12.00 до закриття), які коштуватимуть 250 гривень відповідно. Для того, щоб не було непорозуміння в святковий період та вихідні дні, просимо Вас зважати на те, що можуть бути черги на витяг, що може вплинути на те, скільки спусків Ви планували здійснити при купівлі абонементів на пів дня та день. Вам вибирати - обирати пакет чи денний скіпас.

 Дякуємо Вам за розуміння та чекаємо усіх на схилах ГК «Буковиця». Сподіваємось, що природа подарує нам усім довгу та красиву зиму!


З повагою,
Адміністрація ГК «Буковиця»

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: