6°C

N/A

pano1

Витяги гірськолижного комплексу «Буковиця»

vytjag  На схилах гірськолижного комплексу «Буковиця», на цей момент працює три витяги. Підйомники облаштовано так, щоб кожен гірськолижник з різним рівнем катання міг знайти свою частину схилу, на якому він буде отримувати максимальне задоволення та матиме можливість вдосконалювати свій рівень катання. Тож детальніше про кожен з них та фірми, що їх виробляють:

 *Doppelmayr є одним з основних виробників підйомників у світі. Максимальний комфорт та безпека є визначальною характеристикою австрійського гіганта. На схилах нашого комплексу цей підйомник є основним бугельним витягом, а довжина його підйому становить 700 метрів. На ньому можна піднятись на вершину гори Буковиця та милуватися краєвидами з цієї вершини.

 *Tatrapoma - словацький виробник канатних доріг, широко відомий в Європі. На нашому гірськолижному комплексі облаштовано бугельний підйомник тарілочного типу саме цього виробника, який зробить Ваш підйом легким та зручним. Довжина його підйому - 250 метрів.

 *Multilift – Беріть своїх малюків з собою, на наших схилах дітлахи швидко та безпечно зможуть піднятись за допомогою цього підйомника, довжина підйому становить 200 метрів. У разі потреби батьки зможуть скористатися послугами досвідчених інструкторів нашої гірськолижної школи.

 Проте головною метою ГК «Буковиця» є встановлення на наших схилах чотирьохмісного крісельного підйомника, який, безумовно, підвищить рівень зручності та комфорту для наших клієнтів. Встановити його ми плануємо найближчим часом.

 З цінами на абонементи нашого комплексу можна ознайомитися, перейшовши за цим посиланням: http://bukovytsia.com/poslugi-ta-tsini/abonementi

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: