4°C

N/A

pano1

Витяги гірськолижного комплексу «Буковиця»

vytjagНа схилах гірськолижного комплексу «Буковиця», на даний момент, розміщено три витяги. Самі підйомники розміщені таким чином, щоб кожен гірськолижник з різним рівнем катання, міг знайти свою частину схилу, на якому він буде отримувати максимальне задоволення та матиме можливість вдосконалювати свій рівень катання. Тож розглянемо кожен з них окремо:

*Doppelmayr – одним з основних виробників підйомників у світі. Максимальний комфорт та безпека є визначальною характеристикою австрійського гіганта. На схилах нашого комплексу він є основним бугельним витягом, а довжина його підйому складає 700 метрів. За допомогою нього можна піднятись на вершину гори Буковиця та милуватися краєвидами цієї вершини.

*Tatrapoma - словацький виробник канатних доріг, широко відомий в Європі. На нашому гірськолижному комплексі розміщений бугельний підйомник тарілочного типу саме цього виробника, який зробить Ваш підйом легким та зручним. Довжина його підйому складає 250 метрів.

*Multilift – беріть своїх малюків з собою, на наших схилах дітлахи швидко та безпечно зможуть піднятись за допомогою цього підйомника, а довжина підйому складе 200 метрів. У разі потреби батьки зможуть скористатися послугами досвідчених інструкторів нашої гірськолижної школи.

Проте головною метою ГК «Буковиця» є встановлення на наших схилах чотирьохмісного крісельного підйомника для підвищення зручності та комфорту катання наших клієнтів, яку ми плануємо реалізувати протягом найближчого часу.

З цінами на абонементи нашого комплексу можна ознайомитися перейшовши по цьому посиланні - http://bukovytsia.com/poslugi-ta-tsini/abonementi

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: