6°C

N/A

pano1

Увага крадії!!!

zlodiy1 За останні півроку по всій Україні почастішали випадки крадіжок з автомобілів. Не оминула ця біда і нас.

 В зв'язку з цим, Адміністрація ГК "Буковиця" просить вибачення у відвідувачів комплексу та рекомендує не залишати цінних речей у Ваших авто. Якщо ж Ви переживаєте, що можете загубити/пошкодити Ваші документи , мобільні пристрої чи інші цінні речі, то Ви можете залиши їх у камерах схову на прокаті ГК "Буковиця".

 Тож пам'ятаймо, не залишайте дорогі речі чи грошові кошти у салоні авто на видному місці, так як цим Ви провокуєте зловмисника нажитися на вашому майні.

 Якщо Ваше авто все ж обікрали - не торкайтесь транспортного засобу. Перше, що Вам необхідно зробити - відразу зателефонувати на «спецлінію 102». Оглядаючи автомобіль або наявність особистих речей - ви несвідомо знищуєте всі речові докази і мінімізуєте шанси встановити злочинця.

 З 22 лютого 2018 року територію паркінгу ГК "Буковиця" будуть партулювати представники охорони, що дасть можливість мінімізувати факти крадіжок, але на жаль, крадії зараз вдаються до хитрощів. Тому адміністрація комплексу застерігає, що наша з вами безпека починається з кожного нас.

 Якщо Ви помітили підозрілих осіб чи особу, яка вчинює неправомірні дії на паркінгу чи території комплексу, просимо Вас звернутись до Адміністрації ГК "Буковиця" чи найближчого представника охорони!

 Дякуємо за розуміння!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: