6°C

N/A

pano1

Розвиток гірськолижної школи «Буковиця»

 Дорогі друзі! Цими вихідними відбувся перший етап ювілейного 50-го Кубку Світу з гірських лиж, який традиційно провели в австрійському Зольдені. У неділю за сумою двох неперевершених спроб, показавши найкращий час в кожній з них, в дисципліні слалом-гігант переміг француз Алексіс Пінтуро, австрієць Марсель Хіршер – другий, а німець Фелікс Нойройтер піднявся на третю сходинку п'єдесталу. А напередодні, у суботу, свій комплект нагород в слаломі-гіганті розіграли жінки. У цих змаганнях тріумфувала швейцарка Лара Гут, американка Мікаела Шифрін стала другою, а італійка Марта Басіно – третя.

 Вітаємо переможців!

 Запекла боротьба найкращих спортсменів світу та нереально гарні краєвиди засніжених Альпійських гір викликають неймовірні емоції і непереборну ностальгію за новим гірськолижним сезоном, якого всі ми чекаємо з великим нетерпінням. За всіма прогнозами зиму нам обіцяють ранню і морозну, тому готуємо лижі і борди!!!

 Готуємось до нового сезону і ми - гірськолижна школа ГК «Буковиця». Цього року ми розширюємо штат інструкторів і, користуючись нагодою, запрошуємо досвідчених лижників і сноубордистів стати частиною нашої команди.

 Крім того, наша школа змінює свою локацію, щоб забезпечити більшу зручність для наших відвідувачів. Тепер ми будемо розташовуватися безпосередньо біля нижньої станції витягу "Мультиліфт", на самому початку схилу.

 Тож ласкаво просимо!

 Приєднуйтесь до яскравого світу гірських лиж і активного відпочинку, а також досягайте нових вершин майстерності разом з нами!

Директор гірськолижної школи

Дмитро Павлов

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: