4°C

N/A

pano1

Розвиток гірськолижної школи «Буковиця»

Дорогі друзі! Цих вихідних відбувся перший етап ювілейного 50-го Кубку Світу з гірських лиж, що традиційно відбувся в австрійському Зольдені. У неділю по сумі двох неперевершених спроб, показавши найкращий час в кожній з них, в дисципліні слалом-гігант переміг француз Алексіс Пінтуро, австрієць Марсель Хіршер – другий, а німець Фелікс Нойройтер зайняв третю сходинку п'єдесталу. А у суботу свій комплект нагород також розіграли жінки в слаломі-гіганті, де тріумфувала швейцарка Лара Гут, американка Мікаела Шифрін стала другою, а італійка Марта Басіно – третя.

Вітаємо переможців!

Запекла боротьба найкращих спортсменів світу та божественні краєвиди засніжених Альпійських гір викликають неймовірні емоції і непереборну ностальгію за новим гірськолижним сезоном, якого всі ми з великим нетерпінням очікуємо. За всіма прогнозами зиму нам обіцяють ранню і морозну, тому готуємо лижі і борди!!!

Готуємось до нового сезону і ми, гірськолижна школа курорту «Буковиця». Цього року ми розширюємо штат інструкторів і, користуючись нагодою, запрошуємо досвідчених лижників і сноубордистів стати частиною нашої команди.

Крім того, наша школа змінює свою локацію, яка стає більш зручною для наших відвідувачів. Тепер ми будемо розташовані безпосередньо біля нижньої станції витягу "Мультиліфт" на самому початку схилу.

Тож ласкаво просимо!

Приєднуйтесь до яскравого світу гірських лиж і активного відпочинку, а також досягайте нових вершин майстерності разом з нами!

Директор гірськолижної школи

Дмитро Павлов

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: