6°C

N/A

pano1

Правила поведінки гірськолижників на трасах

IMG 0996  Рік за роком відпочинок на гірськолижних курортах набуває дедалі більшої популярності, а через те зростає кількість людей (гірськолижників), котрі проводять свій вільний час на схилах гірськолижних трас. Відповідно збільшується кількість зіткнень та інших неприємних інцидентів між особами, що перебувають на трасах.

 Однією з основних небезпек є лижник-початківець, котрий через брак досвіду та навиків може завдати травм, як собі, так і тим особам, що перебувають з ним поруч. Задля безпеки вкрай важливо розуміти, що кожен лижник або сноубордист повинен кататись тільки на тих трасах, які відповідають рівню його підготовки. Якщо рівень катання особи э не достатнім для того, щоб вільно спускатись по жодному зі схилів курорту, то в такому випадку гірськолижник зобов'заний звернутись до кваліфікованого гірськолижного інструктора, котрий зможе навчити його правильно, а головне – безпечно, кататись на лижах чи сноуборді. Спорядження, в якому гірськолижник виходить на трасу повинно бути у повністю справному стані та добре налаштоване.

 Окрім цього, кожна особа, що виходить на траси гірськолижних курортів, зобов'язана ознайомитися з правилами поведінки на гірськолижних трасах. У додаток до правил на гірськолижних схилах розміщено і певну кількість попереджувальних знаків та нанесено розмітки. Слід пам'ятати, що попереджувальні знаки розміщено для інформування гірськолижників. Їх завдання - роз'яснити, як правильно пересуватися трасою та попередити про небезпеку на схилах. Тож беріть до уваги всю інформацію, яка міститься у правилах та на попереджувальних знаках. Пам'ятайте, ці правила та їх суворе дотримання – гарантія Вашої безпеки на трасах курорту.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: