4°C

N/A

pano1

Правила поведінки гірськолижників на трасах

IMG 0996Рік за роком відпочинок на гірськолижних курортах набуває дедалі більшої популярності, а через те зростає кількість людей (гірськолижників), котрі проводять свій вільний час на схилах гірськолижних трас.

Відповідно збільшується і кількість зіткнень та інших неприємних інцидентів між особами, що перебувають на трасах. Однією з основних небезпек є лижник-початківець, котрий через брак досвіду та навиків може завдати травм, як собі, так і тим особам, що перебувають з ним поруч. Задля безпеки вкрай важливо розуміти, що кожен лижник або сноубордист повинен кататись тільки на тих трасах, які відповідають рівню його підготовки. У разі якщо рівень катання особи не достатній для того, щоб вільно спускатись по жодному зі схилів курорту, то в такому випадку гірськолижник має звернутись до кваліфікованого гірськолижного інструктора, котрий зможе навчити його правильно, а головне – безпечно, кататись на лижах чи сноуборді. Спорядження, в якому гірськолижник виходить на трасу повинно бути повністю справне та добре налаштоване.

Окрім цього, кожна особа, що виходить на траси гірськолижних курортів, повинна обов'язково ознайомитися з правилами поведінки на гірськолижних трасах. У додаток до правил на гірськолижних схилах розміщено і певну кількість попереджувальних знаків та нанесено розмітки. Слід пам'ятати, що попереджувальні знаки розміщено для інформування гірськолижників, вони роз'яснюють, як правильно пересуватися трасою, попереджають про небезпеку на схилах. Тож беріть до уваги всю інформацію, яка міститься у правилах та на попереджувальних знаках. Пам'ятайте, ці правила та їх суворе дотримання – гарантія Вашої безпеки на трасах курорту.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: