6°C

N/A

pano1

"Міжнародний дитячий гірськолижний кубок BUKOVYTSIA OPEN"

 З 8 по 9 лютого 2017 року на схилах гірськолижного комплексу "Буковиця" відбудуться перші відкриті непрофесійні змагання дітей, котрі є любителями гірськолижного спорту - "Міжнародний дитячий гірськолижний кубок BUKOVYTSIA OPEN".

bord

 Цей дитячий турнір проводять задля популяризації та розвитку гірськолижного спорту, як в нашому регіоні, так і в Україні загалом. Мета турніру - підвищення рівня спортивної майстерності наших юних українських гірськолижників, залучення молоді до активних занять зимовими видами спорту та збільшення кількості прихильників культури здорового способу життя.

 У особисто-командних змаганнях будуть брати участь дитячі спортивні команди з України, Словаччини та Польщі. 7 лютого делегації приїдуть у м. Трускавець, де будуть проживати. В цей день також відбудеться засідання організаційного комітету, представників команд та суддів. А вже 8 лютого о 9:00 годині ранку на Майдані Незалежності у м. Трускавці - урочисте відкриття змагань. Після цього делегації приїдуть в м. Борислав, на схили ГК "Буковиця", де о 10:00 год. розпочнуться змагання. Наступного дня змагання стартуватимуть також о 10:00 годині, а о 15:30 год. відбудеться церемонія нагородження.

 Такий Міжнародний дитячий гірськолижний кубок будемо організовувати щорічно, тож запрошуємо всіх шанувальників гірськолижного спорту завітати у ГК "Буковиця" на це чудове зимове свято, на якому Ви зможете насолодитись видовищними спусками та набратись позитивної енергії від юних учасників!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: