4°C

N/A

pano1

"Міжнародний дитячий гірськолижний кубок BUKOVYTSIA OPEN"

 З 8 по 9 лютого 2017 року на схилах гірськолижного комплексу "Буковиця" будуть проводитись перші відкриті непрофесійні змагання дітей любителів гірськолижного спорту - "Міжнародний дитячий гірськолижний кубок BUKOVYTSIA OPEN".

bord

 Цей дитячий турнір проводяться з метою збільшення рівня популяризації та розвитку гірськолижного спорту, як в нашому регіоні так і в Україні загалом, підвищення рівня спортивної майстерності наших юних українських гірськолижників, збільшення кількості прихильників культури здорового способу життя, залучення молоді до активних занять зимовими видами спорту.

 У особисто-командних змаганнях прийматимуть участь дитячі спортивні команди з України, Словаччини та Польщі. 7 лютого делегації приїдуть у м. Трускавець, де і будуть проживати. В цей день також пройде засідання організаційного комітету, представників команд та суддів. А вже 8 лютого о 9:00 годині ранку на Майдані Незалежності у м. Трускавці розпочнеться урочисте відкриття змагань. Після цього делегації прибудуть в м. Борислав на схили ГК "Буковиця" де о 10:00 год. розпочнуться змагання. Наступного дня змагання стартуватимуть також о 10:00 годині, а о 15:30 годині відбудеться церемонія нагородження.

 Цей кубок буде проходити щорічно, тож запрошуємо усіх охочих прихильників гірськолижного спорту завітати на це чудове зимове свято до ГК "Буковиця", де Ви зможете насолодитись видовищними спусками та набратись енергії від юних учасників!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: