5°C

N/A

pano1

Гомологація гірськолижної траси на схилах ГК «Буковиця»

homolog Гірськолижний комплекс «Буковиця» розпочав процедуру гомологації схилу подавши офіційну заявку до міжнародної лижної федерації (FIS). Для нашого комплексу це, в свою чергу, дозволить проводити змагання не тільки серед любителів, але й офіційні гірськолижні старти під егідою FIS. Сама процедура буде тривати орієнтовно до кінця жовтня – листопада 2017 року.

 Для нашого комплексу особливо важливо, щоб цьогорічні змагання "Bukovytsia Open" отримали статус офіційних змагань та ввійшли в календар FIS. Це значно підвищить престиж змагань та збільшить кількість учасників з різних куточків Європи. Нагадаємо, що в минулому сезоні в змаганнях прийняли участь девяносто двоє гірськолижників з трьох країн, а саме: України, Польщі та Словаччини. Особливо тішить, що, на даний момент, кількість бажаючих прийняти участь серед країн зросла і ми зможемо бачити все більш нових спортсменів на схилах нашого комплексу, які й будуть боротися, як за особисті нагороди, так і за кубок переможця змагань в загальному заліку.

 Усі бажаючі зможуть безкоштовно відвідати гірськолижні змагання "Bukovytsia Open 2018", які пройдуть на схилах нашого комплексу. Точну дату змагань буде розміщено на нашому сайті та на офіційних сторінках в соціальних мережах.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: