4°C

N/A

pano1

Гомологація гірськолижної траси на схилах ГК «Буковиця»

homolog  Гірськолижний комплекс «Буковиця» розпочав процедуру гомологації схилу, подавши офіційну заявку до міжнародної лижної федерації (FIS). Це дозволить на базі нашого комплексу проводити змагання не тільки серед любителів, але й офіційні гірськолижні старти під егідою FIS. Сама процедура буде тривати орієнтовно до кінця жовтня-листопада 2017 року.

 Для нашого комплексу вкрай важливо, щоб цьогорічні змагання "Bukovytsia Open" отримали статус офіційних змагань і ввійшли в календар FIS. Це значно підвищить престиж змагань та збільшить кількість учасників з різних куточків Європи. Нагадаємо, що в минулому сезоні у таких змаганнях взяли участь дев'яносто два гірськолижники з трьох країн, а саме: України, Польщі та Словаччини. Особливо радує те, що вже зараз зросла кількість країн, які хочуть залучити своїх учасників до змагань "Bukovytsia Open". Тож ми зможемо побачити на схилах нашого комплексу ще більше цікавих спортсменів, котрі й будуть боротися як за особисті нагороди, так і за кубок переможця змагань в загальному заліку.

 Всі шанувальники зможуть безкоштовно відвідати гірськолижні змагання "Bukovytsia Open 2018", які будуть відбуватися на схилах нашого комплексу. Інформацію про точну дату змагань буде розміщено на нашому сайті та на наших сторінках в соціальних мережах.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: