6°C

N/A

pano1

Відкриваємо новий гірськолижний сезон 2017-2018

2017-18 Гірськолижний комплекс «Буковиця» знову готовий зустрічати гостей. Ми відкриваємо черговий сезон і запрошуємо на активний зимовий відпочинок усіх шанувальників лиж та сноубордів. Новий сезон 2017-2018 років відкриваємо в суботу, 23 грудня.

 Гірськолижні траси якісно підготовленні. Сучасне устаткування дозволить нам впродовж усього сезону підтримувати їх у цьому стані. Гірськолижне спорядження можна отримати на прокат просто у нашому комплексі. А ще ми з радістю проведемо навчання для новачків, які у нас вперше стануть на лижі чи сноуборди. Досвідченні тренери готові навчити кататися на лижах та сноубордах і дорослих, і маленьких відвідувачів. Окрім того, активно готуємось до проведення на наших схилах найпрестижніших турнірів та змагань з гірськолижного спорту та сноубордингу. Буде цікаво!

 Ми пропонуємо Вам якісний активний зимовий відпочинок для всієї родини. Гірськолижний комплекс «Буковиця» працюватиме для Вас і в будні, і в святкові дні. Вам залишається – лише приїхати. Чекаємо Вас на новорічні та різдвяні свята, упродовж усього сезону, на уікенди і на тривалий відпочинок. Приїжджайте на самоті, приїжджайте закоханими парами, приїжджайте всією родиною чи гучними компаніями. У будь-якому випадку веселий, активний зимовий відпочинок на гірськолижних трасах ГК «Буковиця» ми Вам гарантуємо. Для Вас усе зробимо, як для себе, адже наші відвідувачі – це невід'ємна, більше того - найважливіша часточка нашого гірськолижного комплексу.

 Чекаємо Вас на гірськолижних схилах ГК «Буковиця»!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: