4°C

N/A

pano1

«Буковиця» - гірськолижний сезон 2016 – 2017

2016Першим снігом та досить низькою температурою здивував нас листопад, до календарної зими залишається менше половини місяця, тому усі в передчутті нового гірськолижного сезону 2016 - 2017 рр.

Відкриття гірськолижного сезону - завжди яскраве та емоційне свято, незалежно від того, чи Ви відпочиваєте з усією сім'єю, чи з великою гамірною компанією Ваших друзів. Це заряд енергії та позитиву, який передається на весь сезон. Море дитячих усмішок, веселощів, драйву та адреналіну для всіх, хто є прихильником проведення активного зимового відпочинку на гірських лижах чи сноуборді.

Пік популярності гірськолижного сезону припадає на казкові Новорічні та Різдвяні Свята!!! Усе більше людей віддають перевагу магії відпочинку саме в період цих свят на засніжених схилах курортів у колі найдорожчих їм людей. Ці традиційні свята для нашого регіону є найбільш улюбленими та найбільш веселими в цілому році.

Для гірськолижного комплексу «Буковиця» важливий кожен наш відвідувач. Ми приділяємо максимальну увагу нашим гостям та прагнемо, щоб Ваш відпочинок був веселим та незабутнім.

Ми з нетерпінням чекаємо на старт нового гірськолижного сезону! Точну дату відкриття ми розмістимо на офіційному сайті та в наших соціальних мережах.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: