4°C

N/A

pano1

«Буковиця» - гірськолижний сезон 2016 – 2017

2016  Першим снігом та досить низькою температурою здивував нас листопад. До календарної зими залишається менше, ніж половина місяця, тому всі у передчутті нового гірськолижного сезону 2016-2017рр.

 Відкриття гірськолижного сезону – завжди яскраве та емоційне свято, незалежно від того, чи Ви відпочиваєте з усією своєю сім'єю, чи з великою гамірною компанією Ваших друзів. Це - заряд енергії та позитиву, який передається на весь сезон. Безліч дитячих усмішок і веселощів, драйву та адреналіну для всіх, хто є прихильником активного зимового відпочинку на гірських лижах чи сноуборді.

 Пік популярності гірськолижного сезону припадає на казкові Новорічні та Різдвяні свята!!! Дедалі більше наших клієнтів, саме в період цих свят, хочуть відчути магію відпочинку на засніжених схилах курортів, і гарно провести святковий час на гірськолижних трасах разом із найдорожчими людьми. До речі, новорічно-різдвяні свята у нашому регіоні традиційно є найбільш улюбленими та найбільш веселими в році.

 Для гірськолижного комплексу «Буковиця» - важливий кожен наш відвідувач. Ми приділяємо максимальну увагу нашим гостям і прагнемо, щоб Ваш відпочинок був веселим та незабутнім.

 Ми з нетерпінням чекаємо на старт нового гірськолижного сезону! Інформацію про точну дату відкриття ми розмістимо на офіційному сайті та на наших сторінках у соціальних мережах.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: