4°C

N/A

pano1

Етап Кубка України з гірських лиж на схилах ГК «Буковиця».

 25-26 лютого 2017 року на базі гірськолижного комплексу «Буковиця» пройде другий етап Кубку України з гірських лиж. Змагання проводитимуться згідно усіх встановлених норм та правил Міжнародної лижної федерації (FIS).

cupukraine

 Учасники зустрінуться на схилі, щоб позмагатися за звання переможця у дисципліні слалом-гігант та поборотися за медалі різного ґатунку, всього буде розіграно 12 комплектів нагород. У змаганні братимуть участь спортсмени різних вікових категорій, а саме U18 – U21 та старші, U16 та U14 відповідно.

 25 лютого спортсмени прибудуть на ГК «Буковиця» де о 8:30 год. відбудеться церемонія відкриття змагань. Перша спроба в дисципліні слалом-гігант розпочнеться о 9:30 годині, друга о 12:00 годині. Наступного дня змагання також стартують о 9:30 год. перша спроба, друга о 12:00 годині. По закінченні змагань о 14:00 год. відбудеться церемонія нагородження спортсменів-переможців та вручення кубків за перше, друге та третє командне місце.

 Це офіційні змагання високого рівня, тому ми дуже раді приймати наших українських спортсменів та мати можливість проводити один з етапів Кубка України з гірських лиж на наших схилах. Тож запрошуємо усіх охочих глядачів та прихильників гірськолижного спорту насолодитись вражаючими спусками на трасах гірськолижного комплексу «Буковиця».

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: