6°C

N/A

pano1

Етап Кубка України з гірських лиж на схилах ГК «Буковиця».

 25-26 лютого 2017 року на базі гірськолижного комплексу «Буковиця» пройде другий етап Кубку України з гірських лиж. Змагання проводитимуться за всіма встановленими нормами та правилами Міжнародної лижної федерації (FIS).

cupukraine

 Учасники зустрінуться на схилі, щоб позмагатися за звання переможця у дисципліні слалом-гігант та поборотися за медалі різного ґатунку. Всього буде розіграно 12 комплектів нагород. У змаганнях будуть брати участь спортсмени різних вікових категорій, а саме: U18 – U21 та старші, U16 та U14 відповідно.

 25 лютого спортсмени прибудуть у ГК «Буковиця», де о 8:30 год. відбудеться церемонія відкриття змагань. Перша спроба в дисципліні слалом-гігант розпочнеться о 9:30, друга - о 12:00 годині. Наступного дня змагання також стартують о 9:30 - перша спроба, друга - о 12:00 годині. Після закінчення змагань, о 14:00, відбудеться церемонія нагородження спортсменів-переможців та вручення кубків за перше, друге та третє командні місця.

 Другий етап Кубку України з гірських лиж - це офіційні змагання високого рівня, тому ми дуже раді приймати наших українських спортсменів та мати можливість проводити один з етапів Кубка України з гірських лиж на наших схилах. Тож запрошуємо всіх охочих глядачів та шанувальників гірськолижного спорту насолодитись вражаючими спусками на трасах гірськолижного комплексу «Буковиця».

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: