19°C

N/A

pano1

До ГК «Буковиця» будуть їздити маршрутні автобуси.

BYS 1  Друзі, гірськолижний комплекс «Буковиця» завжди ставить мету - забезпечити високий рівень комфорту та хороший настрій для усіх наших відвідувачів, тому ми дуже раді повідомити про запровадження нової послуги. Вже під час зимового сезону 2017-2018 років буде здійснюватися трансфер безпосередньо до комплексу «Буковиця». Послугу з перевезення надаватиме ТЗоВ «Спортсервіс Трускавець» в межах трьох найближчих населених пунктів. Транспортування спортсменів та відпочивальників здійснюватимуть у зручних та комфортабельних автобусах, які обладнані для перевезення гірськолижного спорядження.

 Правила користування ski bus

  Проїзд у наших автобусах буде здійснюватись тільки при наявності абонементів (ski pass).

Графік руху ski bus:

Маршрут   Відправлення Відправлення
Дрогобич (автостанція)   9.00 12.20
крамниця Колібріс   9.15 12.35
Трускавець (автостанція)   9.35 12.55
Стебницьке кільце (крамниця Мандарин)   9.45 13.05
Санаторій Карпати   9.50 13.10
Санаторій Перлина   9.50 13.10
Санаторій Військовий   10.00 13.15
Санаторій Шахтар   10.00 13.15
Трускавець (виїзд)   10.05 13.20
Кафе Затишок   10.15 13.30
ГК Буковиця   10.20 13.38
ГК Буковиця - вул.Т.Шевченка (памятник С. Бандери)   10.20 13.38
вул.Т.Шевченка (памятник С. Бандери)   10.50 14.10
парк культури та відпочинку   10.53 14.13
центр   10.56 14.16
крамниця (У Лева)   11.00 14.20
7 школа   11.03 14.23
вул.Трускавецька (Пласт)   11.07 14.27
вул.Коваліва (стомат.поліклініка)   11.11 14.31
5 школа   11.16 14.37
ГК Буковиця   11.26 14.47
ГК Буковиця – Трускавець (автостанція) – Дрогобич (автостанція)   11.26 16.45

 

 Окремо щиро дякуємо всім міським головам за вагомий внесок у розвиток туристичної інфраструктури нашого регіону, а саме:

Міському голові Борислава – Яворському Ігорю Романовичу;
Міському голові Трускавця – Кульчинському Андрію Богдановичу;
Міському голові Дрогобича – Кучмі Тарасу Ярославовичу;
Селищному голові Східниці – Піляку Івану Євгеновичу.

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: