4°C

N/A

pano1

«BUKOVYTSIA OPEN-2018» - ПЕРШІ ОФІЦІЙНІ ДИТЯЧІ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ З ГІРСЬКИХ ЛИЖ В УКРАЇНІ

 Дочекалися! В Україні відбудуться перші офіційні міжнародні змагання з гірських лиж. Проходитимуть вони на нашому гірськолижному комплексі «Буковиця». Такий статус цього року отримав наш турнір «Bukovytsia Open-2018».

bukovytsia open2018 До цієї неординарної, направду історичної, події – кілька днів, адже відбуватимуться змагання вже 1-2 лютого 2018 року. Для участі у турнірі в наш гірськолижний комплекс «Буковиця» завітають представники багатьох європейських країн. Вже відомо, що в цьому році в змаганнях приймуть участь команди з Польщі, Латвії, Литви та Білорусі. А самі змагання будуть відбуватися під егідою Федерації Лижного Спорту України та входять до календаря FIS. І вже це є великим здобутком і дуже престижно для нашого регіону зокрема.

 Додамо, що турнір «Bukovytsia Open» на трасах гірськолижного комплексу «Буковиця» відбувається не вперше. Минулого року у такому турнірі взяли участь команди України, Словаччини та Польщі. Цього року учасників з-за кордону буде значно більше, а отже і рівень конкуренції буде в кілька разів вищим, а змагання - цікавішими. Тож і ми запрошуємо Вас, шанувальники гірськолижного спорту, розділити цю радість разом з нами. Чекаємо Вас у гірськолижному комплексі «Буковиця» 1-2 лютого 2018 року на змаганнях «Bukovytsia Open-2018». Нагадуємо, що кількість країн-учасниць зростає, боротьба стає цікавішою, а самі змагання – більш видовищними. Долучайтеся!

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: