5°C

N/A

truskavets

Трускавець

Трускавець - найпопулярніший бальнеологічний курорт України, який щорічно приймає близько 200 тисяч туристів. Місто розташоване у передгір'Ї Східних Карпат, на висоті 350 метрів над рівнем моря та є екологічною зоною з кришталево чистим повітрям, володіє унікальними джерелами лікувальних мінеральних вод.

Курорт став відомим за часів Австро-Угорської імперії, а наприкінці девятнадцятого століття був конкурентом німецького курорту Вісбаден. Незважаючи на багатовікову історію Трускавець залишається справжнім сучасним курортним містом європейського рівня. Тут зосереджена велика кількість санаторіїв, готелів та вілл. Затишний курорт може запропонувати відпочинок на будь-який смак, починаючи з оздоровлення та закінчуючи численними розвагами. Адже у місті є багато ресторанів та кафе, аквапарк, СПА-салонів, кінотеатри, концертний зал, а для любителів нічного життя у місті є багато клубів. Також тут знаходиться перший в західній Україні дельфінарій.

Тепла атмосфера та гостинність Трускавця приваблює гостей з багатьох країн світу, кожен п'ятий відпочивальник приїжджає з-за меж України

 - VIP Готелі

 

 - Готелі

 - Санаторії

 

 - Вілли

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: