18°C

N/A

truskavets

Трускавець

Трускавець - найпопулярніший бальнеологічний курорт України, який щорічно приймає близько 200 тисяч туристів. Місто розташоване у передгір'ї Українських Карпат (Східних Бескидів), на висоті 350 метрів над рівнем моря та є екологічною зоною з кришталево чистим повітрям і унікальними джерелами лікувальних мінеральних вод.

Курорт став відомим ще за часів Австро-Угорської імперії, а наприкінці дев'ятнадцятого століття був конкурентом німецького курорту Вісбаден. Незважаючи на багатовікову історію, Трускавець є справжнім сучасним курортним містом європейського рівня. Тут зосереджено багато санаторіїв, готелів та вілл. Затишний курорт може запропонувати відпочинок на будь-який смак, починаючи з оздоровлення та закінчуючи численними розвагами. У місті є аквапарк, концертний зал, чимало різноманітних ресторанів та кафе, СПА-салонів, кінотеатрів, а для любителів нічного життя - ще й багато клубів. Також тут працює перший в західній Україні дельфінарій.

Тепла атмосфера та гостинність Трускавця приваблює гостей з багатьох країн світу, кожен п'ятий відпочивальник приїжджає сюди з-за меж України.
 

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: