18°C

N/A

pano1

СК «БОРИСЛАВСЬКА СНІЖИНКА»

            Поставити дітей на лижі чи сноуборд тепер просто. Для цього достатньо завітати у гірськолижний комплекс «Буковиця», на базі якого відновив роботу спортивний клуб для дітей «Бориславська сніжинка». Ця гірськолижна школа має славну історію, гарні традиції, досвідчених тренерів та якісну сучасну базу, тобто є всі засоби для того, щоб розвивати дитячо-юнацький гірськолижний спорт, виховати здорове та сильне покоління майбутніх чемпіонів.

            У СК «Бориславська сніжинка» маленьких лижників та сноубордистів можна приводити вже з чотирирічного віку. Проте займатися гірськолижним спортом ніколи не пізно. Тож вікових обмежень для юних спортсменів не існує. На базі гірськолижного комплексу «Буковиця» ваші діти займатимуться на якісних трасах, які сертифіковані за міжнародними стандартами безпеки. Техніці і водночас мистецтву катання на лижах та сноуборді їх навчатимуть кваліфіковані тренери, що обов’язково мають досвід роботи з дітьми та відповідну освіту. Наші фахівці індивідуально, для кожної дитини, підберуть гірськолижне спорядження з урахуванням її віку, антропометричних даних та рівня катання. Беручи до уваги всі ці характеристики, у СК «Бориславська сніжинка» формуються і групи для занять. А графіки тренувань підбираються з урахуванням режиму занять у загальноосвітніх школах. Регулярно проводитиметься відкрита першість спортивного товариства, тобто змагання, у рамках яких маленькі та юні вихованці «Бориславської сніжинки» будуть демонструвати свої здобутки у конкурентній боротьбі на гірськолижних трасах. Найбільш здібні та успішні наші спортсмени зможуть за рахунок школи відстоювати її честь на всеукраїнських змаганнях з гірськолижного спорту.  

         Тож приводьте своїх дітей! Ми подаруємо їм багато позитивних емоцій, допоможемо опанувати один з найгарніших і найемоційніших зимових видів спорту, подбаємо про їх цікавий та корисний для здоров’я відпочинок на гірськолижних трасах ГК «Буковиця». Зрештою, у нас вже є досвід виховання справжніх чемпіонів, членів національної збірної з гірськолижного спорту та учасників Олімпійських ігор. І цілком ймовірно, що саме ваша дитина може стати майбутньою зіркою гірськолижного спорту та вразити світ своїми перемогами.

Телефон тренера: 067 767-37-75

 

Контакти:

Гірськолижний комплекс "Bukovytsia"
Львівська область
м.Борислав, вул. Тустановицька 185
+38 (067) 775-48-84

Приєднуйтесь до нас: